Informace

Vánoční focení 2022

Cena 2200 Kč za 5 ks fotografií v elektronické podobě.

Úprava fotografie nad rámec balíčku 90 Kč.

Nevratná záloha 1000 Kč. Záloha se nevrací, v případě nemoci, nabídnu náhradní termín.

Focení bude probíhat v mém ateliéru v Bučovicích (Kloboučkách).

Pro stálé klienty (chodí na focení pravidelně) kromě slevy 10% za focení nabízím i víkendové termíny. Pro ty z Vás, kteří jsou úplně noví, nebo jsme se viděli jen jednou, nebo dvakrát platí termín ve všední dny v dopoledních hodinách (tzn. pondělí až pátek od 8:30 do 12:00). Pokud jsme spolu fotili newborn v letošním roce, budete mít termín koncem listopadu 2022, aby dítko vypadalo přiměřeně věku kolem Vánoc. O tom jestli chcete víkend a nejste stalý klient prosím nediskutujte, zájemců je opravdu hodně a nemohu všem víkendový termín nabídnout. Termín v systému volte s rozvahou a neměňte mi je pod rukama, každou rezervaci si budu přepisovat do diáře, takže to berte závazně. Pokud přeci jen řešítě, že změnu potřebujete, informujte mě písemně. Děkuji.

Pokud se chcete přihlásit:

ODKAZ NA REZERVAČNÍ STRÁNKU PRO NOVÉ KLIENTY

Vánoční focení bude startovat v polovině října 2022 a končit v půlce listopadu. Konec listopadu bude vyhrazený pro miminka, která se mnou fotila newborn od května 2022, aby v den focení vypadala adekvátně věku, který budou mít kolem Vánoc.

IMG_0817.jpg

Ateliér a výzdoba

Tady je alespoň pro představu ateliér, který jsem v rychlosti sestavila, ještě čekám na pár drobností a je možné, že to celé přestavím, ale barevnost je takto jasně daná - zlatá, bíla, toršku zelená, hnědá a béžová. Budu zdobit pouze část ateliéru, abych nemusela omezovat provoz pro ostatní focení. Věřím, že se vám bude focení u mě v ateliéru líbit a prosím o to, abyste se k výzdobě chovali velmi ohleduplně a dohlédli na ratolesti, aby nic neničili. Děkuji. Přeci jen jsem na to vynaložila nemalé úsilí.

Stromeček je živý v květináči, takže je možné, že vytápění nebude úplně na klasický komfort, abych stromek neodrovnala. Ale při samotném focení se všichni s dětmi pěkně zapotíme, takže se určitě nějaké zimy bát nemusíte a možná i chladnější teplotu uvítáte :-)

Organizace focení

Nebude to pojaté jako klasická mini focení, která nabízejí kolegové, na každého si vyhradím 45-60 minut čistého fotícího času a po každém focení budu mít pauzu pro uvedení ateliéru do původního stavu. Ale i přes to vás žádám o dodržení přesného času.

IMG_1390.jpg

Instrukce:

Přijďte všichni včas a s dobrou náladou. Adresa je Ždánská 249, Kloboučky, kousek od hospody šedá fasáda, zelená okna a vrata. Parkování u domu na vjezdu podélně, nebo v týdnu u hospody, neplatí pro víkend (ne v boční uličce, i když není označeno, je zde zákaz parkování a MP si to hlídá), další možnost parkování je na točně autobusu.

Telefon na mě je 601 337 738.

Ateliér ladím do bílé, zelené a zlaté. Na oblečení tedy doporučuji pravě tyto barvy, hezky vypadá i světle, nebo tmavě modrá, klasická červená, nějaká béžová, nebo vínová. NE ČERNÁ - na fotce na černé vylezou všechny prachové částečky i ty, co pouhým okem nevidíte. I když máte pocit, že třeba lichotí vaší postavě, tak vánoční atmosféře nelichotí vůbec:-)

Pokud nevíte co na sebe, sáhněte po bílém tričku a k tomu prostě rifle, s tím nikdy vedle nešlápnete.

V případě, že se ladit nechcete, je to na vás, jsou to vaše fotografie. Oblečení volte pohodlné, ať se necítíte nepřirozeně.

Peníze nechejte doma, platba doplatku probíhá převodem na účet. Můžete si vybrat více fotografií, než je základ, úprava fotky nad rámec balíčku je 90 Kč. Počet vybraných fotek není nijak omezen. Neupravené fotografie neposkytuji. Dostanete pouze ty vámi vybrané. Respektujte prosím tato pravidla a nepřesvědčujte mě o opaku.

Náhledy se budu snažit dodat rychle, požádám vás o výběr fotografií do 3 pracovních dnů od obdržení náhledů.