top of page

Informace

Vánoční focení 2023

Cena 2000 Kč za 5 ks fotografií v elektronické podobě při registraci do 15.9.2023, po tomto datu je cena 2200 Kč.

Úprava fotografie nad rámec balíčku 100 Kč.

Nevratná záloha 1000 Kč. Záloha se nevrací, v případě nemoci, nabídnu náhradní termín.

Focení bude probíhat v mém ateliéru v Bučovicích (Kloboučkách).

Pro stálé klienty (chodí na focení pravidelně) sleva 10%. Termín na dotaz, pište zprávu.

IMG_6061.jpg

Ateliér a výzdoba

Tady je ukázka vánočního ateliéru z roku 2022.

Podoba ateliéru na aktuální rok bude jasná během října 2023. Rozhodně se nebude jednat o focení u plátna. Pokusím se navodit atmosféru jako v obýváčku za využití nábytku a dekorací, které opět budu vytvářet sama, tak uvidíme, co tentokrát vznikne.

Organizace focení

Nebude to pojaté jako klasická mini focení, která nabízejí kolegové, na každého si vyhradím 45-60 minut čistého fotícího času a po každém focení budu mít pauzu pro uvedení ateliéru do původního stavu. Ale i přes to vás žádám o dodržení přesného času.

IMG_8909.jpg

Instrukce:

Přijďte všichni včas a s dobrou náladou. Adresa je Ždánská 249, Kloboučky, kousek od hospody šedá fasáda, zelená okna a vrata. Parkování u domu vedle vjezdu podélně, nebo v týdnu u hospody, neplatí pro víkend (ne v boční uličce, i když není označeno, je zde zákaz parkování a MP si to hlídá), další možnost parkování je na točně autobusu.

Telefon na mě je 601 337 738.

Ateliér ladím do bílé, zelené a zlaté. Na oblečení tedy doporučuji pravě tyto barvy, hezky vypadá i světle, nebo tmavě modrá, klasická červená, nějaká béžová, nebo vínová. NE ČERNÁ - na fotce na černé vylezou všechny prachové částečky i ty, co pouhým okem nevidíte, navíc bude fotka vypadat velmi smutně. I když máte pocit, že třeba lichotí vaší postavě, tak vánoční atmosféře nelichotí vůbec:-)

Pokud nevíte co na sebe, sáhněte po bílém tričku a k tomu prostě rifle, s tím nikdy vedle nešlápnete.

V případě, že se ladit nechcete, je to na vás, jsou to vaše fotografie. Oblečení volte pohodlné, ať se necítíte nepřirozeně.

Peníze nechejte doma, platba doplatku probíhá převodem na účet. Můžete si vybrat více fotografií, než je základ, úprava fotky nad rámec balíčku je 100 Kč. Počet vybraných fotek není nijak omezen. Neupravené fotografie neposkytuji. Dostanete pouze ty vámi vybrané. Náhledové fotky neslouží k printscreenu a zveřejňování. Děkuji, že to respektujete.

Náhledy se budu snažit dodat rychle, požádám vás o výběr fotografií do 3 pracovních dnů od obdržení náhledů.

bottom of page