Svatební focení

Volné termíny 2022

 

Pokud plánujete tento úžasný den a hledáte toho, kdo ho s vámi prožije a také ho zachytí a líbí se vám mé fotky, tak neváhejte a napište zprávu se základními údaji - kdy, kde a nějakou vaši představu, jak bude váš velký den probíhat.

 

Doporučuji předsvatební focení, na kterém se seznámíme, řekneme si veškeré podrobnosti a také získáte vzpomínkové fotografie. Cena focení je 1000 Kč za 8 upravených fotografií v elektronické podobě.

Vaše fotografie zpracuji co nejdříve, nejpozději však do 5 týdnů od svatby. Odevzdávám je v elektronické podobě nahrané na dřevěný USB disk v krabičce.

Platba zálohy ve výši 2000 Kč probíhá převodem na účet po zamluvení termínu. Doplatek na základě vystavené faktury po vaší svatbě, pokud chcete doplatit přímo ve svatební den hotově, prosím řekněte mi to předem, ať připravím potvrzení.

Pokud se mnou počítáte ke svatebnímu stolu, požádám vás o bezlepkovou variantu jídla, děkuji.

Určete si vztyčného důstojníka, který mi bude k ruce (vysvětlí ještě nějaké podrobnosti k harmonogramu, případně pomůže s organizací hostů při skupinovém focení). Nahlaste mi jeho telefonní číslo, abych se na něj mohla obrátit v případě, že budu muset na poslední chvíli něco řešit, nebo pro lepší navigaci na místo.

Důležité nač vás musím upozornit, požádejte prosím své hosty, aby při obřadu nepoužívali své mobilní telefony a fotoaparáty. I když si to neuvědomují, kazí tak záběr, buď do něj prostě vlezou, nebo se o fotku se mnou jsou schopní porvat a přijdete tak o důležité chvíle. Pokud takový nadšený fotograf záběr zkazí, nebo se se mnou srazí a přeruší focení, nenesu za to zodpovědnost.

Novomanželské focení určite v rámci harmonogramu u balíčků standard a nadstandard zkuste naplánovat na pozdější čas, abychom dosáhli co nejhezčích záběrů, když je sluníčko už níže na obloze, je focení nejlepší (cca. od 17:00 a později), někdy to samozřejmě možné není kvůli organizaci, ale když hostům připravíte zábavu na půlhodinky, určitě se bez vás obejdou.

Potřebujete zapůjčit instax fotoaparát? Mám k dispozici Fujifilm instax mini 8 (cena za půjčení je 500 Kč bez filmu, film pak k zakoupení v elektru balení vetšinou 2x10 snímků.

Chcete focení s prskavkami? Zakupte si ty větší, s malými prskavkami je to tak, že než si vůbec hosté prskavky zapálí, tak ani při sebelepší organizaci, nebudou hořet současně. Prostě to tak nefunguje. A pro super fotky s prskavkami opět plánujte časově tak, aby nebyla úplná tma, ale šero těsně po západu sluníčka, obloha tak bude nádherně tmavě modrá a fotky budou mít utčitě jiný šmrnc.

Také si rozmyslete, zda to chcete spojit s tancem, nebo jen vytvoříme špalír a budeme blbnout u focení, pusinky, objímaní a tak :-)

IMG_3581.jpg
IMG_5018.jpg

Děkuji za odeslání!

Ceník

Balíček mini
Pouze obřad a skupinové focení po obřadu a novomanželské fotografie: 7000 Kč - v ceně 100 ks upravených fotografií (max. 2 hodiny focení)

Balíček standard
Celý den (8 hodin focení) - příprava nevěsty, obřad, hostina a focení novomanželů, krájení dortu, novomanželský tanec 12500 Kč - v ceně 300 upravených fotografií + 50 kusů v ČB vaiantě.

Balíček nadstandard

Celý den (10 hodin focení) - příprava nevěsty, ženicha, obřad, hostina a focení novomanželů, krájení dortu, novomanželský tanec, focení s prskavkami, nebo bez.

15000 Kč - v ceně 500 upravených fotografií + 150 kusů v ČB vaiantě.

Každá další započatá hodina nad rámec balíčku 1500 Kč.

Předsvatební focení

Cena focení je 1000 Kč za 8 upravených fotografií v elektronické podobě.

Svatební make-up

Nabízím i líčení pro nevěsty, cena svatebního líčení je 1500 Kč.

Líčení svatebčanů 800 Kč.

Cestovné 8 Kč za km (cesta tam i zpět z Bučovic 685 01).

IMG_1071.jpg