Vítejte u mě v ateliéru (ve fotokamrlíku)

Aktualizováno: 15. 9. 2021

Tak takhle nějak to u mě momentálně vypadá. Neručím za to, že to za týden po tomto článečku, nebude vypadat jinak... Prostě je to takové moje malé království, zákoutí, které jsem se snažila pojmout útulně, ale nejsem designér interiérů.

Říkám mu "fotokamrlík", ale je úplně dostačující na focení, která musí proběhnout v interiéru. Je malý, ale věřím, že milý a je můj, z čehož mám tu nevětší radost.

K dispozici mám i věcičky na focení miminek, které postupně dokupuji, pak protřiďuji a za dobu, co miminka fotím, jsem stihla i některé kousky úplně vyřadit. Protože jsem si prostě některé věci hodně oblíbila a na fotkách vypadají opravdu nejlíp. Newborn focení nezapomeňte řešit s předstihem, určitě si u fotografů ověřte, zda mají kapacitu i pro vás.


Ateliér najdete v Kloboučkách na adrese Ždánská 249, ale nejezděte sem bez objednání. A ani na průkazové fotky. Ty opravdu nedělám. Dost jsem si oblíbila focení u okna, takže i když místnost vyladím v říjnu do vánočního kabátku, najdeme si koutek i na newborn focení a společné fotky s miminkem bez vánočních motivů. Vánoční podobu ateliéru pro letošek zatím tvořím v hlavě a postupně nakupuji nějaké dekorace. Tak uvidím, co se z toho tento rok zrodí. ale věřím a doufám v to, že se vám u mě bude líbit i na tom vánočním (NE MINI) focení.


A o týden později už je vše úplně jinak...15 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše