top of page

Vánoční focení 2023

Aktualizováno: před 7 dny

Cena 2500 Kč za 5 ks fotografií v elektronické podobě.

Úprava fotografie nad rámec balíčku 100 Kč.

Nevratná záloha 1000 Kč. Záloha se nevrací, v případě nemoci, nabídnu náhradní termín.

Focení bude probíhat v mém ateliéru v Bučovicích (Kloboučkách).

Nově je možné dokoupit si tisky fotografií ve formátu 10x15 - cena za základní balíček 200 Kč (5x fotografie a krabička na fotky), další fotky nad rámec balíčku, nebo více kusů od jedné fotografie 10 Kč za kus, osobní předání na mojí adrese.


Odkaz na registrace


Pro stálé klienty (chodí na focení pravidelně) sleva 10%

*Pokud máte miminko narozené od června 2023 a fotili jsme společně newborn, tak budeme termín řešit individuálně, na konci listopadu, nebo začátkem prosince. Napište mi prosím zprávu, neregistrujte se do systému.


Ateliér a výzdoba

Podoba ateliéru na aktuální rok bude jasná během října 2023. Rozhodně se nebude jednat o focení u plátna. Pokusím se navodit atmosféru jako v obýváčku za využití nábytku a dekorací, které opět budu vytvářet sama, tak uvidíme, co tentokrát vznikne.


Ukázka z loňska


Organizace focení

Nebude to pojaté jako klasická mini focení, která nabízejí kolegové, na každého si vyhradím 45-60 minut čistého fotícího času a po každém focení budu mít pauzu pro uvedení ateliéru do původního stavu. Ale i přes to vás žádám o dodržení přesného času.

Instrukce:

Přijďte všichni včas a s dobrou náladou. Adresa je Ždánská 249, Kloboučky, kousek od hospody šedá fasáda, zelená okna a vrata. Parkování u domu vedle vjezdu podélně, další možnost parkování je na točně autobusu.


Telefon na mě je 601 337 738.

Na oblečení doporučuji tyto barvy, béžová, bílá, zlatá, zelená hezky vypadá i světle, nebo tmavě modrá, klasická červená, nebo vínová. NE ČERNÁ - na fotce na černé vylezou všechny prachové částečky i ty, co pouhým okem nevidíte, navíc bude fotka vypadat velmi smutně. I když máte pocit, že třeba lichotí vaší postavě, tak vánoční atmosféře nelichotí vůbec:-)

Pokud nevíte co na sebe, sáhněte po bílém tričku a k tomu prostě rifle, s tím nikdy vedle nešlápnete.

V případě, že se ladit nechcete, je to na vás, jsou to vaše fotografie. Oblečení volte pohodlné, ať se necítíte nepřirozeně. Boty se zouvají za dveřmi, takže nejlépe na fotkách vypadají bosé nohy.

Peníze nechte doma, platba doplatku probíhá převodem na účet. Můžete si vybrat více fotografií, než je základ, úprava fotky nad rámec balíčku je 100 Kč. Počet vybraných fotek není nijak omezen. Neupravené fotografie neposkytuji. Dostanete pouze ty vámi vybrané. Náhledové fotky neslouží k printscreenu a zveřejňování. Děkuji, že to respektujete.

Náhledy se budu snažit dodat rychle, požádám vás o výběr fotografií do 3 pracovních dnů od obdržení náhledů.

254 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Nově získáváte tisk fotografií ve formátu 10x15 v barevném provedení v ceně balíčku u klasických focení (rodinné, těhotenské, newborn, pro ženy,...) Pro rezervaci termínu je nutné uhradit zálohu, na

bottom of page