top of page

Jarní focení v rozkvetlém sadu 2023

Aktualizováno: 11. 5.

Jarní focení můžeme zahájit na konci března a fotit lze až do začátku května. Vše záleží na počasí a na přírodě, kdy se probudí a stromy vykvetou. Všechna místa, kde fotím sleduji průběžně a následně se zájemci ladím konkrétní termín dle akruální předpovědi počasí.

Na výběr je z několika lokalit


Focení v mandloních v Hustopeče - UKONČENO

Mandloně v Hustopečích kvetou koncem března a to pouze týden. Pokud máte zájem o focení, počítejte s tím, že se v mandloních potkáme ve všední den v ranních/dopoledních hodinách. Na toto místo proudí opravdu davy lidí a proto musíme vyrazit, kdy jich tam není takové množství.


Focení v meruňkovém sadu za Ždánicemi - UKONČENO

Meruňky už aktuálně kvetou. Focení je možné téměř dva týdny. Kvítky jsou opět bílé.


Focení v broskvovém sadu v Brně - UKONČENO

Na ukázkových fotkách jsou to ty s růžovými kvítky na stromech. Loni broskvoně vykvetly v týdnu od 11.4. - sad byl přístupný pouze týden. Opět je to velmi vyhledavané místo jak pro fotografy, tak pro turisty, je tedy dobré počítat s focením ve všední den v ranních hodinách.


Focení v třešňovém sadu 10 km od Bučovic - UKONČENO

Tento sad vykvétá nejpozději, v loňském roce to bylo od 19.4. a fotila jsem tam ještě na začátku května. Vše se odvíjí od aktuálního počasí.


Focení ve švestkovém sadu ve Střílkách - UKONČENO

Opět termínově počítejte kolem 20.4. jedná se o sad s bílými kvítky.


Cena focení je 1900 Kč za 10 ks fotek, 2600 Kč za 20 ks fotek a úprava fotografií nad rámec balíčku je 100 Kč. Záloha na focení je 1000 Kč - tato záloha je nevratná, v případě nemoci hledáme náhradní termín, pokud nestihneme rozkvetlé stromy, přesouváme na běžné focení v přírodě. Náhledové ani neupravené fotografie neodevzdávám, není možné je tedy stahovat, ani printscreenovat a následně používat - tyto fotky jsou pouze pro výběr fotografií pro finální úpravu. Fotografie obdržíte v elektornické podobě.

Náhledy očekávejte do 3 pracovních dní od focení, výběry prosím zasílejte nejpozdějí 4 dny po obdržení náhledů.


Rezervace na emailu zitadirbakova@gmail.com

Ukázky fotografií z roku 2022


658 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Nově získáváte tisk fotografií ve formátu 10x15 v barevném provedení v ceně balíčku u klasických focení (rodinné, těhotenské, newborn, pro ženy,...) Pro rezervaci termínu je nutné uhradit zálohu, na

bottom of page