krabice finální_0,3x.jpg

Focení v krabici
1500 Kč

IMG_7483.jpg

Focení v krabici probíhá v mém ateliéru, je vhodné pro děti, které už samostatně sedí. Je možné vyfotit se i s rodiči, ale velikost krabice není vhodná pro všechny, je spíše pro drobnější dospělé. Toto focení můžeme udělat tématické, takže kromě vánočního, může být jarní (velikonoční), narozeninové, nebo prostě jen rodinné v nějakých barvách.

Jedná se o jednu výslednou fotografii - koláž, která se
skládá z 9 ks mnou vybraných fotek.

Toto focení je možné spojit i s klasickým ateliérovým focením, viz. ceník.

Ideální je přinést si i více variant oblečení, v případě, že budeme fotit jen jedno títě, tak ať je šachovnice pestrá.

Focení je samozřejmě vhodné i pro sourozence.

Focení v krabici můžeme zvolit i jako originální třídní fotku pro školy a školky.

IMG_8141.jpg

Focení pro firmy

Potřebujete fotografie pro webovou prezentaci? Chcete nafotit prostor provozovny? Napište mi svoji konkrétní představu, místo, kde by mělo focení probíhat, pokud požadujete nějaké portrétní fotografie týmu, napište mi kolik jich budete pro vaše účely potřebovat, na základě těchto informací sestavím cenovou kalkulaci.

Pro focení jakéhokoliv místa doporučuji focení prostoru s "figuranty", aby působil živě. Velmi důležité je prostor naklidit, všechny zbytečnosti urýt (např. dokumenty na stolech srovnat, nebo schovat do zásuvky,...). Detaily jsou v tomto případě bodem číslo jedna. V postprodukci se dají některé drobnosti zachránit, ale je vhodnější jim předejít.

Pro portréty týmu určitě volte jednotný dresscode, nebo alespoň jednotný barevný odstín.