Ceník

Novorozenecké (newborn) focení v ateliéru (u klienta)

1,5 - 2 hod. focení v ateliéru

10 upravených fotografií  3000 Kč

20 upravených fotografií  4500 Kč

úprava fotografie nad rámec balíčku 170 Kč
 

Všechny vybrané fotografie odevzdávám v elektronické podobě a obdržíte je i v černobílé variantě.
Neupravené fotografie neodevzdávám (viz. VOP)

Sleva 10% pokud se mnou nafotíte i těhotenské focení.

IMG_4154.jpg
IMG_4373.jpg

Co s sebou na focení a kdy se na něj vypravit? Pokud plánujete teprve těhotenské, přijďte ideálně začátkem 7 měsíce, to už je bříško dostatečně velké, zatím jste docela pohyblivá, nejste tak unavená a netrpíte na otoky, které se ke konci těhotenství většinou dostaví. Nezapomeňte fotku z UTZ, bodyčko a botičky pro miminko. Pro sebe potom něco pohodlného, zároveň pěkného na focení. Pokud dorazíte i s partnerem, je fajn se barevně sladit.
Více informací zde.

Na novorozenecké vyrazte v prvních 2 týdnech po narození, pokud je miminko starší, napište a domluvíme se, jestli je ještě newborn focení možné. Vezměte si dostatek plen, vlhčených ubrousků, látkovou plenu, dečku, pokud nekojíte, tak jednu dávku mlíčka v lahvičce. Máte-li doma staršího sourozence, vemte si s sebou něco, co ho dokáže na půlhodinku zabavit, než nafotíme miminko a přejdeme na focení společných fotek.

Pokud máte zájem o klasické newborn (miminko zabalené v šátcích) nijak se nebojte, že budete muset s miminkem nějak manipulovat, miminko si převezmu a zabalím sama. Troufnu si říct, že s dětmi mám zkušenosti (doma mám 3 ratolesti).

Hlavně se ničím nestresujte, nenechte se odradit ani tím, když miminko hodně pláče, nějak už si poradíme.

Ke každému prckovi přistupuji individuálně, také se snažím nikoho dlouho netrápit, ani miminko, ani ostatní účastníky focení. Více zde.

Děkuji za odeslání!

IMG_4395.jpg
IMG_1403.jpg

Těhotenské a novorozenecké focení

I když vás trápí ranní nevolnosti, otoky nohou a chcete mít tuto fázi za sebou a tulit se ke svému miminku nejlépe bez porodu, tak uvidíte, že budete ještě často vzpomínat na ty světlé chvilky, kdy jste hladila to kulatého bříško, vnímala kopání a vrtění miminka.

Jak jinak si to ještě lépe připomenout než krásnou fotkou.

Miminko je prostě dar. Později se z něj může vyklubat pěkný dáreček. To nám nikdo nezaručí, že bude hodňoučký andílek. Ale těsně po jeho narození je to to nejhezčí na světě, koukáme se na něj jako na zázračné zjevení. Chceme si ho tak zapamatovat už navždy. Díky fotkám můžeme. Objednejte si svůj termín focení ještě v porodnici, protože spinkající miminko je nejlepší fotit v prvních dnech jeho života. Když přejde druhý týden, tak se tento andílek začíná měnit v živé stříbro, žádná zavinovačka není nezdolatelná, ručičky ani nožičky už nechtějí být spořádaně přimknuté k tělíčku. Takže neváhejte a pište si o svůj termín.