IMG_1403.jpg

Těhotenské a novorozenecké focení

I když vás trápí ranní nevolnosti, otoky nohou a chcete mít tuto fázi za sebou a tulit se ke svému miminku nejlépe bez porodu, tak uvidíte, že budete ještě často vzpomínat na ty světlé chvilky, kdy jste hladila to kulatého bříško, vnímala kopání a vrtění miminka.

Jak jinak si to ještě lépe připomenout než krásnou fotkou.

Miminko je prostě dar. Později se z něj může vyklubat pěkný dáreček. To nám nikdo nezaručí, že bude hodňoučký andílek. Ale těsně po jeho narození je to to nejhezčí na světě, koukáme se na něj jako na zázračné zjevení. Chceme si ho tak zapamatovat už navždy. Díky fotkám můžeme. Objednejte si svůj termín focení ještě v porodnici, protože spinkající miminko je nejlepší fotit v prvních dnech jeho života. Když přejde druhý týden, tak se tento andílek začíná měnit v živé stříbro, žádná zavinovačka není nezdolatelná, ručičky ani nožičky už nechtějí být spořádaně přimknuté k tělíčku. Takže neváhejte a pište si o svůj termín.

Ceník

Novorozenecké (newborn) focení v ateliéru

1,5 hod. focení v ateliéru

5 upravených fotografií  1500 Kč

10 upravených fotografií  1900 Kč

úprava fotografie nad rámec balíčku 100 Kč
fotografie v černobílém provedení 100 Kč za kus

Focení je možné i u vás doma, nutné k ceně připočítat 6 Kč za km (cesta tam i zpět z Bučovic 685 01)

POKUD U MĚ ABSOLVUJETE TĚHOTENSKÉ FOCENÍ A VRÁTÍTE SE PO PORODU KE MĚ NA NOVOROZENECKÉ FOCENÍ, DOSTANENTE NA NEWBORN FOCENÍ 15% SLEVU

 

Těhotenské focení v přírodě

40 minut focení na mnou určeném místě

5 upravených fotografií      800 Kč

10 upravených fotografií    1200 Kč

úprava fotografie nad rámec balíčku 80 Kč

fotografie v černobílém provedení 100 Kč za kus

Při požadavku na focení ve vámi učené lokalitě je nutné přičíst cestovné 6 Kč na km cesta tam i zpět z Bučovic 685 01.

Těhotenské focení v ateliéru

40 minut focení v ateliéru

5 upravených fotografií      1000 Kč

12 upravených fotografií     1500 Kč

úprava fotografie nad rámec balíčku 80 Kč

fotografie v černobílém provedení 100 Kč za kus

Focení je možné i u vás doma, nutné k ceně připočítat 6 Kč za km (cesta tam i zpět z Bučovic 685 01)

IMG_4514-2.jpg
IMG_4373.jpg

Co s sebou na focení a kdy se na něj vypravit? Pokud plánujete teprve těhotenské, přijďte ideálně začátkem 7 měsíce, to už je bříško dostatečně velké, zatím jste docela pohyblivá, nejste tak unavená a netrpíte na otoky, které se ke konci těhotenství většinou dostaví. Nezapomeňte fotku z UTZ, bodyčko a botičky pro miminko. Pro sebe potom něco pohodlného, zároveň pěkného na focení. Pokud dorazíte i s partnerem, je fajn se barevně sladit.

Na novorozenecké vyrazte vprvních 2 týdnech po narození, vezměte si dostatek plen, vlhčených ubrousků, látkovou plenu, dečku, pokud nekojíte, tak jednu dávku mlíčka v lahvičce. Máte-li doma staršího sourozence, vemte si s sebou něco, co ho dokáže na půlhodinku zabavit, než nafotíme miminko a přejdeme na focení společných fotek.

Pokud máte zájem o klasické newborn (miminko zabalené v šátcích) nijak se nebojte, že budete muset s miminkem nějak manipulovat, miminko si převezmu a zabalím sama. Troufnu si říct, že s dětmi mám zkušenosti (doma mám 3 ratolesti).

Hlavně se ničím nestresujte, nenechte se odradit ani tím, když miminko hodně pláče, nějak už si poradíme.

Ke každému prckovi přistupuji individuálně, také se snažím nikoho dlouho netrápit, ani miminko, ani ostatní účastníky focení.

Focení miminek probíhá kvůli současnému stavu u klienta doma (cestovné na dotaz).

Děkuji za odeslání!

IMG_4395.jpg