Informace

Vánoční focení 2022

Cena 1500,- za 5 ks fotografií v elektronické podobě - při registraci do 15.9.2022. Následně bude cena 1900 Kč.

Úprava fotografie nad rámec balíčku 90 Kč.

Nevratná záloha 800 Kč. Záloha se nevrací, v případě nemoci, nabídnu náhradní termín.

Focení bude probíhat v mém ateliéru v Bučovicích (Kloboučkách).

Pokud se chcete přihlásit:

REZERVACE PIŠTE DO ZPRÁVY, NAPIŠTE FAKTURAČNÍ ADRESU A EMAIL.

Vánoční focené bude startovat v říjnu 2022 a končit na konci listopadu. První týden v prosinci bude vyhrazený pro miminka, která se narodila od května 2022, aby v den focení vypadala adekvátně věku, který budou mít kolem Vánoc.

IMG_0288.jpg

Ateliér a výzdoba

Tady je podoba ateliéru 2021. Barvy pro 2022 budou opět zlatá, bíla, zelená. Finální vzhled bude jiný. Věřím, že se vám bude focení u mě v ateliéru líbit a prosím o to, abyste se k výzdobě chovali velmi ohleduplně a dohlédli na ratolesti, aby nic neničili. Děkuji. Přeci jen jsem na to vynaložila nemalé úsilí.

Organizace focení

Nebude to pojaté jako klasická mini focení, která nabízejí kolegové, na každého si vyhradím 45-60 minut čistého fotícího času a po každém focení budu mít pauzu pro uvedení ateliéru do původního stavu. Ale i přes to vás žádám o dodržení přesného času.

IMG_1390.jpg

Rodinky, které jsou zaregistrované a mají doma miminko, menší dítko, nebo jsme letos fotili, budou mít termín na přelomu listopadu a prosince, aby dítko na fotkách vypadalo adekvátně vánočnímu období

Instrukce:

Přijďte všichni včas a s dobrou náladou. Adresa je Ždánská 249, Kloboučky, kousek od hospody šedá fasáda, zelená okna a vrata. Parkování u domu na vjezdu podélně. nebo u hospody (ne v boční uličce, i když není označeno, je zde zákaz parkování a MP si to hlídá) Telefon na mě je 601 337 738.

S sebou dobrou náladu.

Ateliér ladím do bílé, zelené a zlaté. Na oblečení tedy doporučuji pravě tyto barvy, hezky vypadá i světle, nebo tmavě modrá, klasická červená, nějaká béžová, nebo vínová. NE ČERNÁ - na fotce na černé vylezou všechny prachové částečky i ty, co pouhým okem nevidíte. I když máte pocit, že třeba lichotí vaší postavě, tak vánoční atmosféře nelichotí vůbec:-)

Pokud nevíte co na sebe, sáhněte po bílém tričku a k tomu prostě rifle, s tím nikdy vedle nešlápnete.

V případě, že se ladit nechcete, je to na vás, jsou to vaše fotografie.

Peníze nechejte doma, platba doplatku probíhá převodem na účet. Můžete si vybrat více fotografií, než je základ, úprava fotky nad rámec balíčku je 90 Kč. Počet vybraných fotek není nijak omezen. Neupravené fotografie neposkytuji. Dostanete pouze ty vámi vybrané. Respektujte prosím tato pravidla a nepřesvědčujte mě o opaku.

Náhledy se budu snažit dodat rychle, požádám vás o výběr fotografií do 3 pracovních dnů od obdržení náhledů.